Odwierty pod pompy ciepła Gorlice, Biecz

Jesteśmy czołowym wykonawcą odwiertów pod pompy ciepła (Gorlice/ Biecz, Sanok, Strzyżów) wykorzystywanych do odzyskania źródeł energii zlokalizowanych głęboko pod powierzchnią ziemi.

Pompy ciepła to nowoczesna forma wykorzystania energii cieplnej wszechobecnej na każdym terenie. Dlatego też wykonujemy odwierty pod pompy ciepła na obszarze miejscowości Gorlice i Biecz, by w pełni wykorzystać te ekologiczne rozwiązania do ogrzania domów.

Pompy ciepła działają na zasadzie pozyskiwania ciepła z wód głębinowych, które zapewniają całoroczną temperaturę na poziomie 8-12 stopni. Jest ona transportowana za pomocą pompy ciepła na powierzchnię i wykorzystywana do ogrzania budynków.

Pompy ciepła 

Nasza firma oprócz znanych odwiertów pod studnie głębinowe wykonuje także pionowe odwierty pod pompy ciepła. W zależności od potrzeb wykonywany jest jeden lub dwa odwierty (studnia z zamkniętym obiegiem lub z podziałem na studnię schłodzoną i chłodną).Tak samo, jak w przypadku odwiertów pod studnie głębinowe, dostosujemy odwiert pod pompy ciepła (Gorlice, Biecz), dobierając głębokość odwiertu do istniejących warunków glebowych. Do odwiertu używamy wyspecjalizowanej odwiertnicy gąsienicowej, która w minimalnym stopniu ingeruje w teren.

oferta na odwiert pod pompę ciepła

Montaż pomp ciepła Gorlice, Biecz

Zapewniamy profesjonalnie doradztwo i montaż pompy ciepła zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Pomagamy wybrać kolektory pomp ciepła, tak by w pełni wykorzystać pozyskiwane ciepło. Dostępne są kolektory pomp ciepła poziome i pionowe.

Wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła, jak i wiercenie studni głębinowych – tym zajmujemy się na co dzień. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu tego typu prac. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, oferując wysoki standard usługi.

Świadczymy usługi m.in. na terenie wschodniej małopolski w miejscowościach tj. Gorlice, Biecz, Bobowa, Lipinki, Łużna, Moszczenica, Ropa, Sękowa, Uście Gorlickie i okolicach. 

Pomagamy w uzyskaniu dotacji 

Jako nieliczni w tej branży pomagamy uzyskać dotację na odwierty i instalację pompy ciepła. Nasza firma zajmuje się także pomocą przy składaniu dokumentów w starostwie, tak by standard naszej usługi był na wysokim poziomie. Od nas otrzymują Państwo także pełną dokumentację projektu.

Sam koszt wykonania prac (odwierty pod pompy ciepła, studnie głębinowe) zależny jest od wielu czynników. Dlatego też cena za wykonanie takiej usługi ustalana jest po wstępnych oględzinach terenu i ustaleniu zapotrzebowania energetycznego.

Odwierty na raty 

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, dajemy także możliwość spłaty należności w ratach lub oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu (województwo małopolskie i podkarpackie).

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących pomp ciepła czy studni głębinowych zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji poprzez formularz kontaktowy, telefon lub pod adresem mailowym (zakładka kontakt). Zapraszamy!

Opinie naszych klientów

★★★★★

Pełen profesjonalizm, doradztwo i kompleksowość usług. Wiercenie odbyło się w sobotę, i już w ten sam dzień na miejscu był polecony hydraulik, który dobrał pompę, którą już w poniedziałek zamontował. Miła obsługa i szefowa, która dba o klienta! Co ważne firma nie pobiera opłat za pusty odwiert!

Gracjan Knap
★★★★★

Rewelacja! Fantastyczny kontakt z klientem, bardzo sympatyczna Pani Szefowa 🙂 Robota zrobiona profesjonalnie od A do Z, cena bardzo przystępna! Polecam zdecydowanie!

Kamil Kus
★★★★★

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy HYDRA, ponieważ mają bardzo dobry sprzęt , znają się na tym co robią, pracownicy są bardzo mili, a Pani, która jeż szefem tej firmy to konkretna kobieta . Bardzo polecam

Wiktoria Gruszka

“Opinie pochodzą z wizytówki Google Moja Firma i nie są zweryfikowane.”