Wiercenie studni głębinowych

Studnia głębinowa – własne źródło wody w zasięgu ręki

W obliczu wciąż rosnących opłat za wodę z publicznych wodociągów, własne ujęcie wody w postaci studni głębinowej pozwoli znacznie obniżyć comiesięczne wydatki i całkowicie uniezależni Cię od zewnętrznych dostawców wody. Firma HYDRA oferuje wykonywanie odwiertów pod studnie głębinowe dla domów i przemysłu. Świadczymy w pełni profesjonalne, kompleksowe usługi – przy współpracy z nami zyskasz kompletną studnię głębinową przy minimalnej ingerencji w strukturę Twojej działki.

Woda ze studni głębinowej jest znacznie lepszej jakości niż ta z innych studni (m.in. kopanej) – dzięki bardzo często obecnej warstwie nieprzepuszczalnej oddzielającej powierzchnię gruntu od warstw wodonośnych jest ona znacznie mniej narażona na zanieczyszczenia. Studnia wykonana na odpowiedniej głębokości to najlepsze źródło krystalicznie czystej wody dla domu i przemysłu.

Przydomowe studnie wiercone na ogół zapewniają na tyle duże zasoby wody, że nie trzeba martwić się o ich wydajność, niezależnie od pogody. Wystarczy do zaopatrzenia budynku, jak i podlewania ogrodu. Najczęściej wierci się na głębokość 30 m, choć można też wykonywać głębsze studnie – nasza odwiertnica gąsienicowa pozwala wykonywać mało inwazyjne odwierty nawet do 100 metrów głębokości. W skład takiej instalacji wchodzą rury studzienne, rura osłonowa (o średnicy 170 mm), filtry oraz pompa głębinowa. Dobra lokalizacja to podstawa każdego rodzaju studni – znajdziemy dla Ciebie najodpowiedniejsze miejsce do jej wykonania, zapewniające wodę w obfitych ilościach.

Etapy powstawania studni głębinowej

Wszystkie studnie głębinowe powstają na podstawie tego samego schematu działania. Poszczególne etapy tego typu usługi przedstawiają się następująco:

 1. Wyznaczenie miejsca lokalizacji studni głębinowej
 2. Odwiert
 3. Instalacja kolumny studziennej
 4. Obsypanie żwirem i uszczelnianie otworu studziennego
 5. Pompowanie oczyszczające z pomiarem wydajności studni
 6. Dobór odpowiedniej pompy i zabezpieczenie studni
 7. Przyłączenie studni do wodociągu budynku

Dzięki naszym usługom klient nie musi się o nic martwić – otrzymuje właściwie studnię „pod klucz”, która od razu po przyłączeniu pompy jest gotowa do działania. Studnie głębinowe to najlepszy sposób na zapewnienie sobie krystalicznie czystej wody i obniżenie comiesięcznych opłat – inwestycja zwróci się znacznie szybciej, niż może się wydawać! Zwłaszcza gdy zużywa się dużo wody. Współpracujemy z klientami prywatnymi, firmami budowlanymi i energetycznymi oraz kopalniami i wodociągami. O poziomie i jakości naszych usług świadczą wysokie oceny wystawiane przez zadowolonych klientów.

Zapewniamy:

 • Właściwą lokalizację studni na podstawie przebiegu żył wodnych;
 • Wiercenie z gwarancją znalezienia wody – nie płacisz nic w przypadku pustych odwiertów!;
 • Doradztwo geologów;
 • Profesjonalny montaż rur i filtrów studziennych;
 • Obsypkę żwirem i zabezpieczenie otworu studziennego/pompy przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniem;
 • Uszczelnienie instalacji compactonitem w celu zabezpieczenia przed zanieczyszczeniem wodami powierzchniowymi;
 • Montaż rur osłonowych;
 • Pomiar wydajności studni i pompowanie oczyszczające;
 • Kontakt z wykwalifikowanym hydraulikiem, który dobierze, zamontuje i wykona przyłącza pomp głębinowych;
 • Kompleksowe doradztwo na każdym etapie prac;
 • Kompletną dokumentację projektową;
 • Jako jedna z nielicznych firm w branży oferujemy możliwość spłaty należności w ratach! Pomożemy nawet uzyskać kredyt i rozłożyć płatność na wygodne do spłaty raty.

Jeśli więc szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się odwiertami studni głębinowych na terenie Podkarpacia (Jasło, Dukla, Krosno itd.), nasza oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Wiele osób skorzystało już z naszej pomocy i cieszy się własną wodą z głębi ziemi. Masz pytania dotyczące szczegółów naszych usług lub chcesz zarezerwować termin odwiertu? Zadzwoń do nas lub napisz maila! Możesz także skontaktować się z nami bezpośrednio przez zamieszczony na stronie głównej formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Opinie naszych klientów

★★★★★

Pełen profesjonalizm, doradztwo i kompleksowość usług. Wiercenie odbyło się w sobotę, i już w ten sam dzień na miejscu był polecony hydraulik, który dobrał pompę, którą już w poniedziałek zamontował. Miła obsługa i szefowa, która dba o klienta! Co ważne firma nie pobiera opłat za pusty odwiert!

Gracjan Knap
★★★★★

Rewelacja! Fantastyczny kontakt z klientem, bardzo sympatyczna Pani Szefowa 🙂 Robota zrobiona profesjonalnie od A do Z, cena bardzo przystępna! Polecam zdecydowanie!

Kamil Kus
★★★★★

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy HYDRA, ponieważ mają bardzo dobry sprzęt , znają się na tym co robią, pracownicy są bardzo mili, a Pani, która jeż szefem tej firmy to konkretna kobieta . Bardzo polecam

Wiktoria Gruszka

“Opinie pochodzą z wizytówki Google Moja Firma i nie są zweryfikowane.”