Odwierty pod pompy ciepła Sanok

Temat pomp ciepła w szybkim tempie nabiera na sile. Coraz częściej zarówno domy prywatne, jak i firmy decydują się na instalację tego typu instalacji do ogrzania domu czy biura. Nasz klimat wymusza zimowe ogrzewanie, dlatego też niezbędne jest zabezpieczenie przed nadchodzącymi niskimi temperaturami. Pompy ciepła to świetne rozwiązanie gwarantujące stały dopływ ciepła przez cały rok.

Odwierty pod pompy ciepła (Sanok, Lesko, Polańczyk, Ustrzyki Dolne i Górne, Besko, Cisna)

Nasza firma specjalizuje się w wykonaniu odwiertów pod pompy ciepła czy studnie głębinowe. Zapewniamy pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wybierając nasz zespół, zyskują Państwo fachową usługę, począwszy od oględzin terenu, doradztwo, pełną dokumentację, pomoc w doborze pompy ciepła aż po montaż pompy ciepła (Sanok, Gorlice, Strzyżów, Biecz).W zależności od zapotrzebowania i rodzaju gleby cena usługi ustalana jest indywidualnie na miejscu inwestycji. Cena całkowitej instalacji pompy ciepła zależy przede wszystkim od głębokości odwiertu i ilości wykonanej pracy.

Same odwierty wykonujemy za pomocą odwiertnicy gąsienicowej, przy minimalnej ingerencji w otaczający teren.

Jako jedna z nielicznych firm zajmująca się instalacją pomp ciepła (Sanok, Gorlice, Strzyżów, Biecz) dajemy możliwość rozłożenia płatności na raty. 

oferta na odwiert pod pompę ciepła

Pomagamy w uzyskaniu dotacji – odwierty pod pompy ciepła Sanok

Chcąc w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania, pomagamy także w uzyskaniu dotacji na pompę ciepła i niezbędnych prac. Dodatkowo możemy także pomóc przy uzyskiwaniu kredytu i ustaleniu dogodnych do spłaty rat.

Instalacja pomp ciepła Sanok

Zajmujemy się profesjonalnymi odwiertami pod montaż pomp ciepła zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych na terenie Sanoka i okolic. Nie czekaj i zainwestuj już teraz w ekologiczne źródło ciepła, zapewniając sobie i swoim bliskim ciepło na cały rok.

Nasze wieloletnie doświadczenie zapewnia wysoką jakość usługi i realizowanych zleceń. Dokładamy wszelkich starań by odwierty pod pompy ciepła czy studnie głębinowe wykonane były na jak najwyższym poziomie przy pełnym zadowoleniu klientów.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące odwiertów pod pompy ciepła czy studni głębinowej wystarczy zadzwonić lub napisać do nas. Pomożemy znaleźć idealnie rozwiązanie spełniające Państwa oczekiwania.

Studnie głębinowe

Nasza firma zajmuje się także odwiertami pod studnie głębinowe. Wiercenie studni głębinowych wykonujemy na terenie całego województwa podkarpackiego, szczególnie uwzględniając Sanok. Nasze profesjonalne odwierty pod pompy ciepła, jak i studnie głębinowe wykonujemy z najwyższą starannością przy minimalnej ingerencji w teren.

Wiercenie studni głębinowych wykonujemy na każdym podłożu, bez względu na porę roku. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając odpowiednią metodę wykonania odwiertu pod studnie głębinowe czy pompy ciepła.

Wiercenie studni głębinowych

W naszej ofercie znajdą Państwo także usługi dodatkowe jak:

  • czyszczenie i konserwacja studni głębinowych,
  • lokalizacja wody na działce,
  • regeneracja lub likwidacja istniejących studni (głębinowych i innych).

Zapewniamy kompleksowość usług na terenie całego województwa podkarpackiego i pobliskich miejscowości z województwa małopolskiego (Biecz, Gorlice).

Odwierty pod pompy ciepła Sanok i okolice 

Oferujemy wykonanie odwiertów pod pompy ciepła na terenie Sanoka oraz całych Bieszczad, m.in. w miejscowościach takich jak: Lesko, Polańczyk, Ustrzyki Dolne, Ustrzyki Górne, Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok, Tyrawa Wołoska, Zarszyn,  Wołkowyja, Cisna i wielu innych. Zapraszamy!

Opinie naszych klientów

★★★★★

Pełen profesjonalizm, doradztwo i kompleksowość usług. Wiercenie odbyło się w sobotę, i już w ten sam dzień na miejscu był polecony hydraulik, który dobrał pompę, którą już w poniedziałek zamontował. Miła obsługa i szefowa, która dba o klienta! Co ważne firma nie pobiera opłat za pusty odwiert!

Gracjan Knap
★★★★★

Rewelacja! Fantastyczny kontakt z klientem, bardzo sympatyczna Pani Szefowa 🙂 Robota zrobiona profesjonalnie od A do Z, cena bardzo przystępna! Polecam zdecydowanie!

Kamil Kus
★★★★★

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy HYDRA, ponieważ mają bardzo dobry sprzęt , znają się na tym co robią, pracownicy są bardzo mili, a Pani, która jeż szefem tej firmy to konkretna kobieta . Bardzo polecam

Wiktoria Gruszka

“Opinie pochodzą z wizytówki Google Moja Firma i nie są zweryfikowane.”