Odwierty pod pompy ciepła Strzyżów

Ogrzewanie domów w okresie zimowym nieraz przysparza problemów i generuje mnóstwo czynności, by uzyskać komfortową temperaturę w domu. Dlatego też oferujemy Państwu jeden z najbardziej wydajnych systemów do ogrzewania zarówno pomieszczeń mieszkalnych, jak i biur.

Wzrastająca świadomość ekologiczna sprawia, że coraz częściej zaczynamy sięgać po odnawialne źródła energii w tym energii cieplnej. Pompy ciepła świetnie wpasowują się w działania pro eko, wykorzystując naturalnie wytwarzaną energię ze środowiska.

Montaż pomp ciepła

Tak samo, jak w przypadku studni głębinowych wykonujemy precyzyjne odwierty do umieszczenia gruntowej pompy ciepła (Strzyżów i okolice). Montując pompę ciepła, zapewniamy sobie stały dostęp do odnawialnej energii cieplnej tak niezbędnej do ogrzewania pomieszczeń. Montaż pompy ciepła to nie tylko zapewnienie ogrzewania w okresie zimowym, ale także dodatkowa możliwość schłodzenia pomieszczeń w upalne dni.

Pompa ciepła składa się z trzech głównych części:

  • źródła dolnego – źródła pozyskania energii cieplnej,

  • pompy ciepła właściwej – która przetwarza pobraną energię na użyteczną postać (ciepło),

  • źródła górnego – instalacji grzewczej wykonanej wewnątrz budynku, przeważnie jako ogrzewanie podłogowe lub ścienne (bardzo rzadko w formie tradycyjnych grzejników).

Zapewniamy profesjonalnie i indywidualne podejście do każdej inwestycji. Oprócz odwiertów pod pompy ciepła podejmujemy się także przygotowania terenu do montażu studni głębinowych.

Cena odwiertu pod pompy ciepła zależna jest od ukształtowania terenu, rodzaju podłoża i zapotrzebowania energetycznego. Dlatego też cena usługi ustalana jest indywidualnie do każdego projektu.

Pomagamy w uzyskaniu dotacji  

Jako jedna z nielicznych firm oferujemy możliwość rozłożenia płatności na raty. Pomagamy także w przygotowaniu i złożeniu dokumentów w starostwie niezbędnych do uzyskania dotacji na wykonanie prac związanych z instalacją pompy ciepła.

Dostosujemy się do Państwa możliwości finansowych lub pomożemy w uzyskaniu kredytu i rozłożeniu płatności na dogodne, możliwe do spłaty raty.

Strzyżów i okolice

Oferujemy wykonanie odwiertów pod pompy ciepła na terenie Strzyżowa oraz okolic w miejscowościach takich: Czudec, Frysztak, Niebylec, Wiśniowa, Dobrzechów, Wysoka Strzyżowska, Godowa, Grodzisko, Żynów i wielu innych. 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące odwiertów pod pompy ciepła czy studni głębinowych zachęcamy do kontaktu. Postaramy się znaleźć dogodne rozwiązanie zarówno dla Państwa, jak i naszej firmy. Zapraszamy!