Studnie głębinowe Biecz

Chcesz czerpać czystą wodę z przydomowej studni, wykorzystując naturalne bogactwo swojej działki? Dobrze trafiłeś. Studnia głębinowa zapewnia stały dostęp do wody pitnej i stanowi niezależne od wodociągów źródło. Oferujemy profesjonalne wiercenie studni głębinowych w Bieczu i okolicznych miejscowościach tj. Skołyszyn, Przysieki, Korczyna, Święcany, Binarowa, Rożnowice i inne. Nasz zakres usług obejmuje także wiercenie studni przemysłowych, odwierty pod pompy ciepła, czyszczenie oraz likwidacje studni istniejących. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, firm, wodociągów, kopalni i innych podmiotów. Na każdym etapie realizacji zapewniamy fachowe doradztwo i optymalne rozwiązania.

Wiercenie studni na każdym terenie

Wiercenie studni głębinowych to proces składający się z kilku etapów. Zwykle zaczynamy badań od przeprowadzenia badań geologicznych i lokalizacji warstw wodonośnych za pomocą map hydrogeologicznych i wieloletniego doświadczenia. To pozwala nam określić miejsce studni. Następnie wykonujemy wiercenie, montaż i uzbrojenie studni. Wiercenie studni głębinowej jest wykonywane niezależnie od rodzaju podłoża.

W zależności od terenu oferujemy wiercenie studni głębinowych wykorzystując tradycyjną płuczkę wodną jak również młot dolny na sprężone powietrze udarowo-obrotowo. Prace wykonujemy nowoczesną wiertnicą gąsienicowa, o dużych możliwościach technicznych. Za pomocą naszej nowoczesnej wiertnicy możemy przewiercić się nawet przez najtwardsze pokłady skalne. Wiercimy nawet do 100 metrów, przy minimalnej ingerencji w strukturę działki. Głębokość studni uzależniona jest od zapotrzebowania oraz warunków geologicznych na terenie inwestycji.

Studnie na raty

Jeśli potrzebujesz studni już teraz, ale nie jesteś w stanie opłacić całej inwestycji, możemy pomóc Ci uzyskać kredyt, dzięki czemu płatność zostanie rozłożona w czasie na dogodne dla Ciebie raty.

Biecz i okolice

Świadczymy usługi wiercenia studni głębinowych na terenie Biecza i okolicznych miejscowości z Małopolski i Podkarpacia. W razie pytań prosimy o kontakt za pomocą formularza, telefonicznie lub mailowo.

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości działki.