Studnie głębinowe Brzozów

Chcesz wykorzystać naturalne bogactwo swojej działki i czerpać czystą wodę bezpośrednio z przydomowej studni? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne wiercenie studni głębinowych oraz odwierty pod pompy ciepła w konkurencyjnych cenach. Świadczymy usługi m.in. w Brzozowie i okolicach. Nasz doświadczony zespół sprawnie wykona analizę warunków hydrologicznych na Twoim terenie i na jej podstawie określimy budowę geologiczną i zlokalizujemy warstwy wodonośne, a w efekcie wskażemy najlepszą lokalizację dla studni. Następnie wykonamy odwiert studni głębinowej i jej uzbrojenie.

Wiercenie studni głębinowych

Mocna wiertnica gąsienicowa pozwala nam na głębokie wiercenie bez uszkadzania struktury działki. Możemy wywiercić nawet 100 metrów bez zbytniego uszkodzenia trawnika. Koszt studni zależy oczywiście od wielu czynników, w tym od jej głębokości oraz ukształtowania terenu. Jesteśmy grupą profesjonalistów, których cechuje wieloletnie doświadczenie, rzetelność, wydajność i profesjonalizm. 

Możemy wykonywać odwierty w każdym terenie, przez cały rok, o każdej porze roku. Do wiercenia w trudnym terenie stosujemy płuczkę wodną oraz młot dolny na sprężone powietrze. Przy użyciu zaawansowanego sprzętu możemy przewiercić się przez najtrudniejsze warstwy skalne i zagwarantować Państwu wodę. Dbamy, aby studnie głębinowe były wiercone zgodnie z zaleceniami Ministra Środowiska, tj. aby zachować odległość od różnych obiektów, w tym granicy działki, szamba, kanalizacji czy rowu przydrożnego.

Kompleksowe usługi

Świadczymy szereg usług dodatkowych, w tym czyszczenie, konserwację i likwidację studni istniejących. Możemy także wykonać dla Państwa lokalizację ujęć wody, w tym celu wykorzystujemy mapy hydrogeologiczne i własne doświadczenia, Świadczymy usługi wiercenia studni głębinowych oraz odwiertów pod pompy ciepła dla klientów indywidualnych, firm budowlanych i wodociągowych oraz kopalni.

Studnia na raty

Jeśli nie masz gotówki na pokrycie całej inwestycji, ale potrzebujesz ujęcia wody na już, pomożemy Ci uzyskać kredyt i rozłożymy raty na dogodny dla Ciebie okres. ​

Brzozów i okolice  

Świadczymy usługi wiercenia studni głębinowych dla klientów z Brzozowa i  całego Podkarpacia. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą poniższego formularza, telefonicznie lub mailowo. Nasi specjaliści doradza i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do twoich potrzeb i uwarunkowań działki

Ile kosztuje studnia głębinowa?

Koszt odwiertu studni głębinowej uzależniony jest od wielu czynników w tym od rodzaju podłoża, głębokości i wydajności studni. Do tego należy doliczyć m.in. koszt pompy, filtra czy rur.

Czy potrzebne jest pozwolenie?

To zależy jeśli studnia głębinowa będzie miała mniej niż 30 metrów a pobór wody mniejszy niż 5 m3, zezwolenie wodnoprawne nie będzie potrzebne.

Opinie naszych klientów

★★★★★

Pełen profesjonalizm, doradztwo i kompleksowość usług. Wiercenie odbyło się w sobotę, i już w ten sam dzień na miejscu był polecony hydraulik, który dobrał pompę, którą już w poniedziałek zamontował. Miła obsługa i szefowa, która dba o klienta! Co ważne firma nie pobiera opłat za pusty odwiert!

Gracjan Knap
★★★★★

Rewelacja! Fantastyczny kontakt z klientem, bardzo sympatyczna Pani Szefowa 🙂 Robota zrobiona profesjonalnie od A do Z, cena bardzo przystępna! Polecam zdecydowanie!

Kamil Kus
★★★★★

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy HYDRA, ponieważ mają bardzo dobry sprzęt , znają się na tym co robią, pracownicy są bardzo mili, a Pani, która jeż szefem tej firmy to konkretna kobieta . Bardzo polecam

Wiktoria Gruszka

“Opinie pochodzą z wizytówki Google Moja Firma i nie są zweryfikowane.”