Studnie głębinowe Gorlice

Temat studni głębinowych powraca w szybkim tempie. Chęć posiadania niezależnego źródła wody w dobie ocieplenia klimatu i wysokich cen wodociągowych to idealne rozwiązanie. Nasza firma oferuje wiercenie studni głębinowych w miejscowości Gorlice i na terenie województw małopolskiego i podkarpackiego. Studnie wiercone stanowią i własne źródło wody zapewniając komfort finansowy, ale także zabezpieczenie przed ewentualną suszą. Woda ze studni głębinowej jest zdrowa i nie jest zanieczyszczona. Studnia głębinowa daje także możliwość instalacji pompy ciepła, która posłuży do ogrzania domu. Jak można zauważyć, kopanie studni niesie za sobą wiele korzyści w porównaniu z jednorazowym wydatkiem finansowym.

Wiercenie studni głębinowej Gorlice

Odwiert pod studnie głębinowe (Gorlice i okoliczne miejscowości) to proces składający się z kilku etapów. Posiadamy uprawnienia OUG na wykonywanie prac wiertniczych. Nasza firma wykonuje prace od samego pomysłu i umiejscowienia studni, aż po oddanie jej do użytku. Każdy etap jest starannie przygotowany i kompleksowo wykonany. Wykonujemy odwierty niezależnie od warunków gruntowych, tak by zapewnić Państwu jak najszybsze wykonanie odwiertu pod studnię głębinową.

Zalety własnej studni głębinowej

 • ikona dolar

  Oszczędność

  Opłata za prąd, który zasila pompy, to jedyny koszt użytkowania studni głębinowej. Nie musisz się więc przejmować stale rosnącymi rachunkami za dostarczanie wody.

 • ikona

  Niezależność

  Brak wody, spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, czy wreszcie nieustające podwyżki za dostarczenie wody – to Cię nie dotyczy, jeśli masz własną studnię głębinową

 • ikona jakość

  Wysoka jakość wody

  Dzięki głębokiemu odwiertowi zyskujesz krystalicznie czystą wodę, naturalnie przefiltrowaną przez kilka warstw filtracyjnych. Woda ze studni głębinowych jest niejednokrotnie wyższej jakości niż ta z sieci wodociągowej.

 • ikona wydajność

  Dostępność i wydajność

  Studnia głębinowa z powodzeniem zaspokoi potrzeby całego domu, a nawet i ogrodu. Na dużej głębokości nie występują wahania wydajności źródła, dlatego nie musisz się obawiać o brak wody – nawet w okresie suszy.

Studnie głębinowe Gorlice – podłoże

Wiercenie studni głębinowych w zależności od podłoża jest za pomocą specjalistycznego sprzętu, dostosowanego do terenu. W przypadkach gdzie wjazd cięższego sprzętu jest niemożliwy, wiercenie studni głębinowych odbywa się maszynami ręcznymi. Ważne, by przed rozpoczęciem prac sprawdzić głębokość warstwy wodonośnej. Ma to wpływ na ewentualną głębokość studni. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że zawsze służymy fachowym doradztwem. Wyróżnia nas profesjonalizm i konkurencyjna cenowo oferta. Świadczymy usługi na studnie głębinowe dla klientów prywatnych, ​​firm budowlanych i wodociągowych oraz kopalni. Gwarantujemy wysoki standard naszych usług.

Metoda wiercenia studni głębinowych

Oferujemy wiercenie studni głębinowej metodą udarową, bez płuczki wodnej, dzięki temu studnie wiercone są bardziej wydajne. Wiercąc studnie głębinowe, prace wykonujemy nowoczesną wiertnicą, z dużymi możliwościami technicznymi. Zaawansowane maszyny pozwalają nam wykonać odwiert w różnych terenach, przewiercimy się przez najtwardsze pokłady skalne. Wykorzystywana metoda nie powoduje zniszczeń na działce. Wytyczenie miejsca wiercenia odbywa się w oparciu o analizę warunków hydrologicznych na działce klienta, która pozwala na lokalizację poziomów wodonośnych. Zajmujemy się także wierceniem studni głębinowej w studniach istniejących. Woda ze studni głębinowych jest lepsza niż ta dostarczana przez wodociągi.

Co nas wyróżnia?

 • ikona

  Precyzyjne pomiary

  Przed wierceniem studni zawsze dokonujemy precyzyjnych pomiarów na podstawie przebiegu żył wodnych. Nie wiercimy na chybił-trafił, gdyż szanujemy Twój czas. Pozostawiamy po sobie porządek i studnię, która będzie Ci służyć przez wiele lat. Po uruchomieniu studni przeprowadzamy pomiar wydajności i pompowanie oczyszczające.

 • ikona kropli

  Gwarantujemy znalezienie wody

  Gwarantujemy znalezienie wody. Nic nie płacisz w przypadku pustych odwiertów!

 • ikona

  Profesjonalny montaż

  Nie oszczędzamy na rurach i wykonaniu! W ramach naszej usługi obsypujemy żwirem i zabezpieczamy otwór studzienny przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniem. Nasze instalacje uszczelniamy compactonitem w celu zabezpieczenia przed zanieczyszczeniem wodami powierzchniowymi. Montujemy rury osłonowe. Zapewniamy profesjonalny montaż rur i filtrów studziennych.

 • ikona

  Płatność na raty

  Jako jedna z nielicznych firm w branży oferujemy możliwość spłaty należności w ratach! Pomożemy uzyskać kredyt i rozłożyć płatność na wygodne raty.

 • ikona

  Profesjonalna dokumentacja projektowa

  Przed przystąpieniem do prac przygotujemy kompleksową dokumentację projektową. Oferujemy doradztwo geologów i wsparcie naszych pracowników na każdym etapie prac.

 • ikona

  Wykwalifikowani hydraulicy

  W ramach naszej usługi wiercenia studni głębinowych masz kontakt z wykwalifikowanym hydraulikiem, który dobierze, zamontuje i wykona przyłącza pomp głębinowych zgodnie ze sztuką.

Studnie głębinowe Gorlice:

 • wiercenie studni głębinowych metoda udarowa,
 • odwierty pod pompy ciepła,
 • studnie głębinowe na trudnym terenie Gorlice i okoliczne miejscowości,
 • wiercenia studni – głębsze niż 500 metrów,
 • prace geologiczne,
 • minimalna ingerencja w teren podczas odwiertu,
 • poszukiwanie i rozpoznawanie zasobów wód podziemnych,
 • prace dokumentacyjne i projektowe,
 • operaty wodno prawne.

Wszystkie wymienione usługi świadczymy na terenie Gorlic (woj. małopolskie) jak i na terenie Podkarpacia (Sanok, Krosno, Strzyżów, Brzozów, Jasło).

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami!

Zamów wycenę

Odwierty pod pompy ciepła

Interesuje Cię montaż pomp ciepła. Nasza firma zajmuje się także pracami geologicznymi oraz wierceniem otworów pod pompy ciepła oparte o pionowe wymienniki gruntowe. Odpowiednio dopasowana do potrzeb Klientów i zamontowana pompa ciepła dostarcza ciepło do naszych kaloryferów. Dodatkowo zapewnia nam ciepłą wodę. Wykonujemy odwierty geotermalne do pomp ciepła przy użyciu specjalistycznego sprzętu obsługiwanego przez pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

oferta na odwiert pod pompę ciepła

Badanie wydajności studni głębinowej Gorlice

Każda studnia głębinowa przechodzi badanie wydajności. Studnie głębinowe (Gorlice), jak wiadomo, mają większą wydajność niż studnie kopane i potrzebują do prawidłowego użytkowania pompy tłoczącej wodę ze studni. Pompa głębinowa wspomaga wydobycie wody na powierzchnię i możemy wyróżnić 3 rodzaje pomp:

 • pompy samozasysające
 • pompy zatapialne
 • pompy głębinowe

Pompy te różnią się między innymi możliwościami przepustowymi i zasięgiem głębokości. Czerpanie wody np. za pomocą pompy samozasysającej jest najtańszym rozwiązaniem (zasięg maksymalnie do 8 m), ale za to pompa taka jest mniej wydajna niż np. przy użyciu pompy głębinowej, gdzie zasięg jej może sięgać ponad 10 m.

Studnie głębinowe Gorlice

Zapraszamy do skorzystania z oferty na wiercenie studni głębinowych na terenie Gorlic i pobliskich miejscowości tj. Zagórzany, Biecz, Bobowa, Lipinki, Moszczenica, Ropa, Sękowa, Uście Gorlickie i innych. Nasi specjaliści pomogą i przedstawią proces kopania studni oraz zadbają o szybki dopływ wody do mieszkania czy biura – studnie głębinowe Gorlice. Województwo małopolskie część wschodnia i Podkarpacie to główny obszar naszego działania.

Studnie głębinowe Gorlice – wykwalifikowana kadra

Nasza firma Hydra Studnie zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, z wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami. Decydując się na współpracę z nami, zyskują Państwo gwarancję najwyższej jakości usług. Zlecenia, instalacje wykonujemy zawsze w wyznaczonym terminie. Specjalizujemy się w wykonywaniu prac pod studnie głębinowe (Gorlice i okoliczne miejscowości), a także wykonujemy odwierty pod pompy ciepła.

Zapraszamy do współpracy.

Ile kosztuje studnia głębinowa?

Koszt odwiertu studni głębinowej uzależniony jest od wielu czynników w tym od rodzaju podłoża, głębokości i wydajności studni. Do tego należy doliczyć m.in. koszt pompy, filtra czy rur.

Wiercenie studni głębinowych – pozwolenie

Czy potrzebne jest pozwolenie na wiercenie studni głębinowej – Gorlice?

To zależy jeśli studnia głębinowa będzie miała mniej niż 30 metrów a pobór wody mniejszy niż 5 m3, zezwolenie wodnoprawne nie będzie potrzebne.

Opinie naszych klientów

★★★★★

Pełen profesjonalizm, doradztwo i kompleksowość usług. Wiercenie odbyło się w sobotę, i już w ten sam dzień na miejscu był polecony hydraulik, który dobrał pompę, którą już w poniedziałek zamontował. Miła obsługa i szefowa, która dba o klienta! Co ważne firma nie pobiera opłat za pusty odwiert!

Gracjan Knap
★★★★★

Rewelacja! Fantastyczny kontakt z klientem, bardzo sympatyczna Pani Szefowa 🙂 Robota zrobiona profesjonalnie od A do Z, cena bardzo przystępna! Polecam zdecydowanie!

Kamil Kus
★★★★★

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy HYDRA, ponieważ mają bardzo dobry sprzęt , znają się na tym co robią, pracownicy są bardzo mili, a Pani, która jeż szefem tej firmy to konkretna kobieta . Bardzo polecam

Wiktoria Gruszka

“Opinie pochodzą z wizytówki Google Moja Firma i nie są zweryfikowane.”