Studnie głębinowe Krosno

Studnie głębinowe to bardzo popularna w ostatnich latach inwestycja. Zapewnia dostęp do własnego źródła wody niezależnie od panujących cen wodociągowych. Nasza firma wykonuje usługi na terenie województwa podkarpackiego, a między innymi na terenie miasta Krosna i jego okolic. Odwierty wykonujemy z pomocą map hydrogeologicznych oraz własnej bazy danych, które z dużą dokładnością pokazują lokalizację poziomów wodonośnych. Określenie budowy geologicznej oraz warunków hydrologicznych to podstawowe badania wykonywane przed rozpoczęciem każdego odwiertu. Zapewniamy profesjonalną analizę miejsca odwiertu na danym obszarze.

Studnie głębinowe przydomowe

W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak:

  • odwierty pod studnie głębinowe,
  • odwierty pod pompy ciepła,
  • odwierty geologiczne.

Te usługi świadczymy na każdym terenie, pokonując nawet najtwardsze pokłady skalne. Wiercenie studni (Krosno i okolice) wykonujemy odwiertnicą gąsienicową, metodą tradycyjną (na płuczkę wodną) jak również za pomocą młotka dolnego (na sprężone powietrze udarowo obrotowe). Dokładamy wszelkich starań, by każdy odwiert pod studnie głębinowe był udany. Odwierty studni głębinowych w gospodarstwie domowym wykonujemy przy jak najmniejszej ingerencji terenu. Wszelkie formalności prawne (minimalne odległości od takich obiektów jak: granica działki, gdzie znajduje się rów przydrożny, szambo i kanalizacja) monitorowane są za pośrednictwem naszej firmy.

Wiercenie studni Krosno 

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu czy to osobiście, drogą mailową czy telefonicznie. W razie jakikolwiek pytań służymy pomocą. Tworzenie studni głębinowej na terenie Krosna nie stanowi dla nas żadnego problemu, nawet niezależnie od pory roku. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i w pełni profesjonalnie. Studnie naszej realizacji są gotowe do użytku, a idealnie wykonany korek betonowy zabezpiecza przed dostawaniem się wód gruntowych do warstw wodonośnych.

Ile kosztuje studnia głębinowa?

Koszt odwiertu studni głębinowej uzależniony jest od wielu czynników w tym od rodzaju podłoża, głębokości i wydajności studni. Do tego należy doliczyć m.in. koszt pompy, filtra czy rur.

Czy potrzebne jest pozwolenie?

To zależy jeśli studnia głębinowa będzie miała mniej niż 30 metrów a pobór wody mniejszy niż 5 m3, zezwolenie wodnoprawne nie będzie potrzebne.

Opinie naszych klientów

★★★★★

Pełen profesjonalizm, doradztwo i kompleksowość usług. Wiercenie odbyło się w sobotę, i już w ten sam dzień na miejscu był polecony hydraulik, który dobrał pompę, którą już w poniedziałek zamontował. Miła obsługa i szefowa, która dba o klienta! Co ważne firma nie pobiera opłat za pusty odwiert!

Gracjan Knap
★★★★★

Rewelacja! Fantastyczny kontakt z klientem, bardzo sympatyczna Pani Szefowa 🙂 Robota zrobiona profesjonalnie od A do Z, cena bardzo przystępna! Polecam zdecydowanie!

Kamil Kus
★★★★★

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy HYDRA, ponieważ mają bardzo dobry sprzęt , znają się na tym co robią, pracownicy są bardzo mili, a Pani, która jeż szefem tej firmy to konkretna kobieta . Bardzo polecam

Wiktoria Gruszka

“Opinie pochodzą z wizytówki Google Moja Firma i nie są zweryfikowane.”