Studnie głębinowe Rzeszów

W obliczu rosnących cen za dostawę wody z sieci wodociągowej oraz nieustającej suszy hydrologicznej, coraz więcej osób rozważa wiercenie studni głębinowej w kontekście własnego dostępu do naturalnie czystej wody. Firma Hydra Studnie pomaga Klientom w uzyskaniu niezależności od wodociągu – specjalizujemy się w profesjonalnym wierceniu studni głębinowych w Rzeszowie i okolicach – województwie podkarpackim i małopolskim. Oferujemy usługi dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy cenią sobie profesjonalne podejście i wieloletnie doświadczenie.Decyzja o inwestycji w studnię głębinową to nie tylko gwarancja stałego dostępu do najwyższej jakości wody, którą można używać zarówno do celów spożywczych, jak i sanitarnych. Własna studnia głębinowa to także możliwość zabezpieczenia się przed skutkami suszy. Dzięki studni głębinowej można zainstalować system pomp ciepła, co przekłada się na efektywne i tanie ogrzewanie domu (szczególnie w połączeniu z fotowoltaiką). Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami!

Zamów wycenę

Wiercenie studni głębinowej Rzeszów – wiercimy w każdym terenie

W obszarze Rzeszowa nasza firma wyróżnia się profesjonalnym wierceniem studni głębinowych w każdym terenie, umożliwiając dostęp do czystej wody niezależnie od tego, na jakim gruncie znajduje się Twoja działka. Nasz zespół specjalistów wykorzystuje swoją wiedzę, zaawansowaną technologię i wielo letnie doświadczenie, co pozwala nam efektywnie pracować nawet w najbardziej skomplikowanych warunkach geologicznych. W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadą, że najważniejsze jest zadowolenie Klienta, dlatego spełniamy każde życzenie Klienta. Nasz zespół gwarantuje najwyższy standard wykonania każdej studni głębinowej, co przekłada się na zadowolenie i bezpieczeństwo naszych Klientów. Nie oszczędzamy na materiałach, gdyż tylko wówczas jesteśmy w stanie zagwarantować solidne wykonanie studni. Dołącz do grona zadowolonych Klientów już dziś!

Dlaczego warto nas wybrać?

 • ikona kropli

  Gwarancja znalezienia wody

  W firmie Hydra Studnie za odwiert płacisz tylko raz. Jeśli natrafimy na pusty odwiert – kolejny wykonamy bez dodatkowych opłat!

 • ikona

  Solidne wykonanie

  Otwór studzienny zawsze obsypujemy żwirem i dodatkowo zabezpieczamy przed uszkodzeniami. Instalację uszczelniamy compactonitem w celu zabezpieczenia przed zanieczyszczeniem wodami powierzchniowymi. W ramach usługi montujemy rury osłonowe i filtry.

 • ikona

  Precyzyjny pomiar

  Przed przystąpieniem do prac zawsze wykonujemy precyzyjne pomiary gruntu, które wskazują nam najbardziej optymalne miejsce na studnię głębinową.

 • ikona

  Płatność w systemie ratalnym

  Wykonujemy odwierty pod studnie głębinowe na raty! Pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu kredytu i rozłożeniu płatności na dogodne raty.

 • ikona

  Wykwalifikowani pracownicy

  W ramach naszej oferty wliczona jest współpraca z doświadczonym hydraulikiem, który zajmie się fachowym montażem instalacji przyłączeniowej.

 • ikona

  Wysoka jakość wody

  Wykonujemy odwierty o imponującej głębokości, które zapewniają dostęp do wody o wyjątkowej czystości, która została naturalnie oczyszczona przez wiele warstw filtrujących. Jakość wody pochodzącej z odwiertów głębinowych często przewyższa wodę dostarczaną przez systemy wodociągowej.

Studnie głębinowe Rzeszów – spełniamy oczekiwania

Świadczymy usługi związane ze studniami głębinowymi, adresowane zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw budowlanych, zakładów wodociągowych, a także sektora górniczego (kopalni). Jesteśmy dumni z jakości naszej pracy, dlatego zobowiązujemy się do utrzymania najwyższych standardów w zakresie oferowanych przez nas rozwiązań, co gwarantuje pełne zadowolenie i bezpieczeństwo naszych Klientów. Nasza długoletnia praktyka sprawia, że podejmujemy się każdego zlecenia, gdyż nie boimy się wyzwań. Oprócz wiercenia studni głębinowych od podstaw, zajmujemy się również wierceniem studni głębinowych w studniach istniejących. Przeprowadzamy czyszczenie istniejących studni oraz wykonujemy odwierty pod pompy ciepła. Skorzystaj z naszego doświadczenia już dziś!

Studnie głębinowe Rzeszów – doświadczona kadra

W Hydra Studnie zatrudniamy zespół specjalistów posiadających bogate doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje. Wybierając współpracę z nami, mogą Państwo liczyć na usługi najwyższej klasy. Realizujemy zlecenia zawsze zgodnie z ustalonym harmonogramem. Specjalizujemy się w wykonywaniu odwiertów pod studnie głębinowe głównie na terenie Podkarpacia: w Rzeszowie, Krośnie, Jaśle i Sanoku, oraz w województwie małopolskim. Wykonujemy również odwierty pod pompy ciepła. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi ludźmi w branży po to, aby dostarczać wysokiej jakości rozwiązania w ujęciu własnej wody.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług już dziś!

Opinie naszych klientów

★★★★★

Pełen profesjonalizm, doradztwo i kompleksowość usług. Wiercenie odbyło się w sobotę, i już w ten sam dzień na miejscu był polecony hydraulik, który dobrał pompę, którą już w poniedziałek zamontował. Miła obsługa i szefowa, która dba o klienta! Co ważne firma nie pobiera opłat za pusty odwiert!

Gracjan Knap
★★★★★

Rewelacja! Fantastyczny kontakt z klientem, bardzo sympatyczna Pani Szefowa 🙂 Robota zrobiona profesjonalnie od A do Z, cena bardzo przystępna! Polecam zdecydowanie!

Kamil Kus
★★★★★

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy HYDRA, ponieważ mają bardzo dobry sprzęt , znają się na tym co robią, pracownicy są bardzo mili, a Pani, która jeż szefem tej firmy to konkretna kobieta . Bardzo polecam

Wiktoria Gruszka

“Opinie pochodzą z wizytówki Google Moja Firma i nie są zweryfikowane.”