Studnie głębinowe Sanok

Właściciele domów jednorodzinnych coraz częściej decydują się na posiadanie własnej, przydomowej studni głębinowej. Przydaje się ona także przy rozpoczęciu budowy domu czy w późniejszym czasie podczas suszy i ciągle rosnących cen za wodę. Niezależne, własne źródło wody zapewni komfort użytkowania nawet podczas suchych lat. Koszt powstawania studni głębinowych to jednorazowy wydatek, który zwróci się w późniejszym użytkowaniu. Nasza firma oferuje kompleksowe studnie głębinowe na terenie Sanoka, Zarszyna, czy Zagórza. Wiercenie studni głębinowych nie stanowi dla nas problemu niezależnie od warunków glebowych czy atmosferycznych. Woda z ujęć głębinowych w większości przypadków jest całkowicie zdatna do picia.

Wiercenie studni głębinowych Sanok

Działamy na terenie Sanoka i okolic, nasze usługi zawierają wszystkie niezbędne etapy potrzebne do korzystania ze studni głębinowej. Pracę wykonujemy solidnie od samego projektu i wyznaczenia miejsca odwiertu, aż po wiercenie studni głębinowej. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm, jakimi dysponujemy, w oferowanych usługach, dają gwarancję w uzyskaniu wystarczającego napływu wody do studni.

Odwierty wykonywane przez Hydra Studnie i powstałe dzięki temu studnie głębinowe są odpowiednio zabezpieczone i gotowe do użytku. W Sanoku i okolicznych miejscowościach w Bieszczadach wykonujemy studnie głębinowe nawet w trudnych warunkach glebowych za pomocą specjalistycznego sprzętu, który umożliwia profesjonalną realizację zlecenia.

Przydomowe studnie głębinowe

Nasza firma oferuje takie usługi jak: 

Wiercenie studni głębinowych wykonujemy za pomocą odwiertnicy gąsienicowej, metodą tradycyjną na płuczkę wodną oraz za pomocą młotka dolnego na sprężone powietrze udarowo-obrotowo. Staramy się, by każdy wykonany odwiert pod studnie dawał gwarancję wody przy jak najmniejszej ingerencji w teren. Przed wykonaniem odwiertu pod studnie wykonujemy analizę warunków hydrologicznych na działce klienta, która pozwala na lokalizację poziomów wodonośnych. W ramach oferty zajmujemy się także doradztwem przy wyborze pompy do studni wierconych.

Wiercenie studni Sanok

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu usług odwiertu studni głębinowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, analizujemy możliwości terenu i zapotrzebowanie. Udzielamy wszelkich porad dotyczących montażu hydroforu, czy zwykłej pompy. Odwierty pod pompy ciepła wykonywane są za pomocą specjalistycznego sprzętu. Nasze odwierty pod studnie głębinowe i pompy ciepła spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do kontaktu!

Sanok i okolice

Oferujemy usługi wiercenia studni głębinowych na terenie całego województwa podkarpackiego, jednym z obsługiwanych obszarów są Bieszczady. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i firm, z miast takich jak Sanok, Lesko, Polańczyk, Jaśliska, Ustrzyki Dolne, Solina, Zarszyn, Zagórz, Besko i wielu innych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Ile kosztuje studnia głębinowa?

Koszt odwiertu studni głębinowej uzależniony jest od wielu czynników w tym od rodzaju podłoża, głębokości i wydajności studni. Do tego należy doliczyć m.in. koszt pompy, filtra czy rur. Płatność może zostać rozłożona na raty. Przygotujemy dla Państwa wycenę.

Czy potrzebne jest pozwolenie?

To zależy jeśli studnia głębinowa będzie miała mniej niż 30 metrów a pobór wody mniejszy niż 5 m3, zezwolenie wodnoprawne nie będzie potrzebne.

Opinie naszych klientów

★★★★★

Pełen profesjonalizm, doradztwo i kompleksowość usług. Wiercenie odbyło się w sobotę, i już w ten sam dzień na miejscu był polecony hydraulik, który dobrał pompę, którą już w poniedziałek zamontował. Miła obsługa i szefowa, która dba o klienta! Co ważne firma nie pobiera opłat za pusty odwiert!

Gracjan Knap
★★★★★

Rewelacja! Fantastyczny kontakt z klientem, bardzo sympatyczna Pani Szefowa 🙂 Robota zrobiona profesjonalnie od A do Z, cena bardzo przystępna! Polecam zdecydowanie!

Kamil Kus
★★★★★

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy HYDRA, ponieważ mają bardzo dobry sprzęt , znają się na tym co robią, pracownicy są bardzo mili, a Pani, która jeż szefem tej firmy to konkretna kobieta . Bardzo polecam

Wiktoria Gruszka

“Opinie pochodzą z wizytówki Google Moja Firma i nie są zweryfikowane.”