Studnie głębinowe Sanok

Właściciele domów jednorodzinnych coraz częściej decydują się na posiadanie własnej, przydomowej studni głębinowej. Przydaje się ona także przy rozpoczęciu budowy domu czy w późniejszym czasie podczas suszy i ciągle rosnących cen za wodę. Niezależne, własne źródło wody zapewni komfort użytkowania nawet podczas suchych lat. Koszt powstawania studni głębinowych to jednorazowy wydatek, który zwróci się w późniejszym użytkowaniu. Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu kompleksowych usług wiercenia studni na terenie Sanoka, Zarszyna, czy Zagórza. Wiercenie studni głębinowych nie stanowi dla nas problemu niezależnie od warunków glebowych czy atmosferycznych. Woda z ujęć głębinowych w większości przypadków jest całkowicie zdatna do picia.

Wiercenie studni głębinowych Sanok

Usługi na terenie Sanoka i okolic zawierają wszystkie niezbędne etapy potrzebne do korzystania ze studni głębinowej. Pracę wykonujemy solidnie od samego projektu i wyznaczenia miejsca odwiertu. Wieloletnie doświadczenie, jakim dysponujemy, dają gwarancję w uzyskaniu wystarczającego napływu wody. 

Odwierty wykonywane przez hydrastudnie.pl i powstałe dzięki temu studnie są odpowiednio zabezpieczone i gotowe do użytku. W Sanoku i okolicznych miejscowościach w Bieszczadach wykonujemy studnie głębinowe nawet w trudnych warunkach glebowych za pomocą specjalistycznego sprzętu.

Przydomowe studnie głębinowe

Nasza firma oferuje takie usługi jak: 

Wiercenie studni głębinowych wykonujemy za pomocą odwiertnicy gąsienicowej, płuczką wodną oraz za pomocą młotka dolnego na sprężone powietrze udarowo-obrotowo. Staramy się, by każdy wykonany odwiert dawał gwarancję wody przy jak najmniejszej ingerencji w teren. Przed wykonaniem odwiertu wykonujemy analizę warunków hydrologicznych na działce klienta, która pozwala na lokalizację poziomów wodonośnych. Zapewniamy doradztwo przy wyborze pompy do studni wierconych.

Wiercenie studni Sanok

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu usług odwiertu studni głębinowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, analizujemy możliwości terenu i zapotrzebowanie. Udzielamy wszelkich porad dotyczących montażu hydroforu, pompy ciepła czy zwykłej pompy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do kontaktu!

Sanok i okolice

Działamy na terenie całego województwa podkarpackiego, jednym z obsługiwanych obszarów są Bieszczady. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i firm, z miast takich jak Sanok, Lesko, Polańczyk, Jaśliska, Ustrzyki Dolne, Solina, Zarszyn, Zagórz, Besko i wielu innych.