Studnie głębinowe Strzyżów

Powstawanie studni głębinowej to proces, który ma za zadanie dostarczenie wody pitnej do budynku jednorodzinnego czy przedsiębiorstwa. Nasza firma wykonuje profesjonalne odwierty studni głębinowych na terenie Strzyżowa, Dobrzechowa, Gbiska, Godowej czy Żarnowej i okolicznych miejscowości. Studnia głębinowa zapewnia stały dostęp do wody i stanowi niezależne źródło. Studnia głębinowa, dla prawidłowego funkcjonowania potrzebuje dobrze dobranej pompy, a sama głębokość studni głębinowej zależna jest od zapotrzebowania oraz warunków glebowych.

Wiercenie studni głębinowych Strzyżów

Wiercenie studni głębinowych rozpoczyna się od wstępnego projektu, poprzez analizę terenu odwiert po oddanie gotowej studni do użytku. Każdy etap pracy wiercenia studni głębinowej jest starannie przygotowany. Dokonujemy odwiertów na terenie Strzyżowa i okolicznych miejscowości niezależnie od pogody. Wiercenie studni głębinowej odbywa się nawet przez najtwardsze elementy skalne. Studnie głębinowe w porównaniu z tradycyjnymi studniami są bardziej wydajne i mogą być niezależnym źródłem wody w gospodarstwie domowym.

Pompy do studni głębinowej

Wraz z powstaniem studni głębinowej powstaje problem z wyborem pompy głębinowej. Odpowiedni jej dobór gwarantuje wydajność w tłoczeniu wody na powierzchnię i do instalacji wodnej budynku. W odwiertach głębinowej zazwyczaj stosowana jest pompa głębinowa, gdyż inne rodzaje pomp (zatapialne, samozasysające) nie radzą sobie na głębokości większej niż 10 m.

Pompa głębinowa posłuży także do pierwszego oczyszczenia studni, tak by pozbyć się pozostałości po pracy. W celu upewnienia się co do zasobów studni można przeprowadzić badanie wody, jej wydajność oraz odkazić ją.

Strzyżów – stworzymy Twoją studnię głębinową

Usługę wiercenia studni świadczymy od wielu lat. Studnia głębinowa powstała dzięki naszej firmie to gwarancja jakości i stałego dopływu wody. Dokładamy wszelkich starań, by każdy odwiert był udany przy najmniejszej ingerencji w podłoże.

Studnie głębinowe wiercone na terenie Strzyżowa to nasza specjalność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Służymy pomocą i doradztwem odnośnie projektu, jak działa studnia głębinowa, montażu, pytań ile kosztuje studnia głębinowa czy doboru pompy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem, adresem e-mail czy stacjonarnie. Zapraszamy!

Ile kosztuje studnia głębinowa?

Koszt odwiertu studni głębinowej uzależniony jest od wielu czynników w tym od rodzaju podłoża, głębokości i wydajności studni. Do tego należy doliczyć m.in. koszt pompy, filtra czy rur.

Czy potrzebne jest pozwolenie?

To zależy jeśli studnia głębinowa będzie miała mniej niż 30 metrów a pobór wody mniejszy niż 5 m3, zezwolenie wodnoprawne nie będzie potrzebne.

Opinie naszych klientów

★★★★★

Pełen profesjonalizm, doradztwo i kompleksowość usług. Wiercenie odbyło się w sobotę, i już w ten sam dzień na miejscu był polecony hydraulik, który dobrał pompę, którą już w poniedziałek zamontował. Miła obsługa i szefowa, która dba o klienta! Co ważne firma nie pobiera opłat za pusty odwiert!

Gracjan Knap
★★★★★

Rewelacja! Fantastyczny kontakt z klientem, bardzo sympatyczna Pani Szefowa 🙂 Robota zrobiona profesjonalnie od A do Z, cena bardzo przystępna! Polecam zdecydowanie!

Kamil Kus
★★★★★

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy HYDRA, ponieważ mają bardzo dobry sprzęt , znają się na tym co robią, pracownicy są bardzo mili, a Pani, która jeż szefem tej firmy to konkretna kobieta . Bardzo polecam

Wiktoria Gruszka

“Opinie pochodzą z wizytówki Google Moja Firma i nie są zweryfikowane.”