Studnie głębinowe Tarnów

Chcesz posiadać niezależne źródło wody w tych niepewnych czasach? Wybierz studnie głębinowe wiercone przez Hydra Studnie i zyskaj niezależność od sieci wodociągowej. Studnie głębinowe to idealne rozwiązanie na duże ceny za wodę i hydrologiczną suszę, którą mamy w Polsce od wielu lat. Nasza firma oferuje profesjonalne studnie głębinowe w miejscowości Tarnów i okolicy – w województwie małopolskim i na terenie województwa podkarpackiego.Znamy tutejsze tereny i wiemy, jak spełnić oczekiwania Klientów. Studnia głębinowa z przyłączem to nie tylko własne źródło wody, ale także możliwość instalacji pompy ciepła, która sprawnie i ekonomicznie ogrzeje Twój dom. Oferujemy wiercenie studni głębinowych i szukanie wody na najwyższym poziomie, o czym świadczą opinie zadowolonych Klientów. Stosujemy elementy odpowiednio atestowane dla ujęć wody i bezpieczne dla środowiska materiały płuczkowe. Zapewnia to 100% bezpieczeństwa użytkowania studni oraz trwałość na wiele lat.

Zalety studni głębinowych

 • ikona dolar

  Oszczędność pieniędzy

  Z własną studnią głębinową stale rosnące opłaty za wodę już Cię nie interesują. Jedyne koszty, jakie ponosisz, to koszt wymiany filtrów (okresowy) i opłaty za energię elektryczną, która zasila pompę.

 • ikona

  Niezależność od sieci wodociągowej

  Spadek ciśnienia w sieci wodociągowej, brak wody, a nawet zanieczyszczenie jej szkodliwymi bakteriami – te elementy nie dotyczą Cię, jeśli masz własne źródło wody. Studnia głębinowa sprawdzi się również wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do wodociągu – na wsi, w domku letniskowym, czy też na działce.

 • ikona jakość

  Woda czysta niczym kryształ

  Warstwy filtrujące, na które natrafia woda, skutecznie ją oczyszczają, dzięki czemu zyskujesz naturalnie krystalicznie czystą wodę.

 • ikona wydajność

  Dostępność 24/7

  Studnie głębinowe są niezwykle wydajne. Dzięki dużej głębokości, nie musisz obawiać się spadku wydajności źródła. Własna studnia głębinowa zaspokoi potrzeby domu i ogrodu.

Wiercenie studni głębinowej Tarnów – działamy w nawet najtrudniejszym terenie

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala nam wykonać odwiert w nawet najtrudniejszym terenie. Jesteśmy w stanie realizować zadania na różnorodnych obszarach, niezależnie od pory roku. Wiercenie studni w trudnych warunkach terenowych przeprowadzamy z użyciem płuczki wodnej i pneumatycznego młota dolnego. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu jesteśmy w stanie przebić się przez najbardziej wymagające warstwy skalne, zapewniając dostęp do wody. Wiercenie studni głębinowych odbywa się zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Środowiska, co oznacza utrzymanie odpowiednich odstępów od innych obiektów, takich jak granice działki, szamba, systemy kanalizacyjne czy przydrożne rowy.Nowoczesna wiertnica na gąsienicach umożliwia nam realizację głębokich odwiertów, nie naruszając przy tym struktury gruntu. Wykonujemy odwierty do głębokości 100 metrów. Nasi fachowcy to ludzie z doświadczeniem, którzy nie boją się wyzwań. Interesuje Cię własna woda? Skontaktuj się z nami i spełnij swoje marzenie o własnej studni głębinowej.

Opinie naszych klientów

★★★★★

Pełen profesjonalizm, doradztwo i kompleksowość usług. Wiercenie odbyło się w sobotę, i już w ten sam dzień na miejscu był polecony hydraulik, który dobrał pompę, którą już w poniedziałek zamontował. Miła obsługa i szefowa, która dba o klienta! Co ważne firma nie pobiera opłat za pusty odwiert!

Gracjan Knap
★★★★★

Rewelacja! Fantastyczny kontakt z klientem, bardzo sympatyczna Pani Szefowa 🙂 Robota zrobiona profesjonalnie od A do Z, cena bardzo przystępna! Polecam zdecydowanie!

Kamil Kus
★★★★★

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy HYDRA, ponieważ mają bardzo dobry sprzęt , znają się na tym co robią, pracownicy są bardzo mili, a Pani, która jeż szefem tej firmy to konkretna kobieta . Bardzo polecam

Wiktoria Gruszka

“Opinie pochodzą z wizytówki Google Moja Firma i nie są zweryfikowane.”